Zvonice Hojná VodaNa začátku července 2016 jsme dokončili rekonstrukci staré, původně německé školy s malým vlastním parkem a renesanční zvonicí v Hojné Vodě . Do předešlého roku objekt sloužil jako /úplně vybydlený/ penzion.

Hojná Voda / hojná ve smyslu hojivá/je bývalá malá lázeňská vesnička na úpatí tisícovek Kraví hory a Vysoké, s úžasným výhledem z Novohradkých hor až do Třeboňské pánve (ukázka v záhlaví).

Kromě dlouhodobého ubytování je připraveno krátkodobé rekreační ubytování  s možností snídaní či polopenzí. Stravování poskytujeme také přímo v budově, snídaně formou bufetu, večeře výběrem u snídaní každý den. V apartmánech jsou i minikuchyňky / nejbližší market 3 km/  , které však slouží spíš jako pomoc s malými dětmi, v žádném případě nejsou určeny k vaření. 3oNa zahradě před budovou je k dispozici zastřešená terasa /cca do 30 osob/ a zastřešený altán, kde se dá i za nepřízně počasí sedět u otevřeného ohně ,grilovat,opékat apod.,kapacita k sezení do 15 osob. V letních měsících se dá koupat ve dvou  malých horských jezerech mezi Žofínem a Hojnou Vodou /Mlýnský rybník a Zlatá Ktiš/.

Každý pokoj má vlastní WC a koupelnu, pokoje jsou dvou a třílůžkové, máme i rodinné  apartmány se dvěmi ložnicemi, dvěmi koupelnami s WC a minikuchyňkou ...půdorysy jednotlivých pater najdete na další straně v sekci ubytování.

 VEZ INT 013    VEZ INT 005 
1   2